ליבנו עמוס בתחושות, תחושות איומות ונוראות, כאבי-נפש וגוף על כל מה שמתרחש מסביבנו ועם עצמנו.

ישנה תחושה קשה, שהעולם הוא מקשה אחת של רוע וצער, מחלות ארורות ונגיפים מסתוריים, ילדים שקורעים לבבות של הורים, הסתבכויות מצמררות עם אנשי עולם תחתון, בתים שנשברים ומקררים ריקים.

והפחדים, הו, הפחדים, אין מי שלא מזדהה איתם. בכל אחד מאיתנו עולה לפעמים תחושת פחד עמומה ומשתקת, מין חרדה עמוקה ולא מוסברת, אי אפשר להסביר אותה במילים, פחד אדיר שעוטף את כל הישות שלנו.

אלה אינם רק שאלות של 'מה יהיה', אלה הם הרבה יותר מכך, במוחנו רצים תסריטי אימים על תאונות, פיגועים מחרידים, פחדי לילה, דמיונות שמסרבים להתפוגג, אימה ששולטת על כל הגיון בריא, אין אפשרות להילחם עם הפחדים הללו! ככל שאנחנו מנסים להתגבר עליהם – הם רק תופסים תאוצה ובאים בצבעים חיים ומרעידים יותר…

והמתח, גובר…

והנפש, טובעת…

מה יהיה??? האם כך נגזר עלינו, לחיות את חיינו כמו רצף אחד גדול של פחדים וצרות??? להיזרק בין תחושה קשה אחת לשניה???

שאלות קשות אנו שואלים את עצמנו, זועקים נואשות ולא יודעים,

לא יודעים שמאחורי כל קושי וחוסר הצלחה מסתתרים להם כמה עיניים חורשות רע…

עין הרע. מושג מרתיע, מזעזע ומסתורי כאחד.

אין לנו מושג עד כמה היא משפיעה על חיינו!

רבותינו הקדושים זי"ע, גורי האר"י וקודמיהם, פותחים בפנינו צוהר קטן לעולמה המסתורי של העין הרעה…

לכל אדם ישנם צינורות של שפע אדיר, שפע של טוב וחסד! שפע של ישועות ושמחה! אוצרות של פרנסה, מעיינות של בריאות ושמחת לב, חבילות של רוגע!

אבל העין הרעה, משטמתם של אנשים צרי עין שעינם אינה מסוגלת להניח להצלחה שלנו להמשיך וְלִפְרוֹת, הם חודרים כמו ארס של עכנאי אכזר, זורעים הרס בצינורות השפע, מצמצמים את כל השערים לחיי העונג והשמחה שהיו אמורים להיות שגרת חיינו!!!

וכאן, בדיוק בנקודה הזו, מגלים לנו רבותינו הקדושים את הבשורה שמחזירה את הצבע ללחיים, הנותנת את התקווה: יש דרך מילוט!!!

ישנו מפתח אחד ש-בו תלוי כל השפע שלך! ישנו קוד מיוחד שאם רק נקיש אותו באופן הנכון – השפע האדיר ישוב להיות מנת חלקנו! יסיר מאיתנו כל נגע ומחלה! יבדיל אותנו ממבול הרוע השורר בעולם!

הסרת עין הרע.

ישנה תופעה מופלאה, מסתורית אך מוכחת, שהיא היא אחת מן המפתחות לירידת השפע. עופרת!

יציקת העופרת היא פלא אמיתי: יוצקים את עופרת הרותחת לתוך כלי מיוחד, ובתפילה נלחשת מזכירים את שמו של הזקוק לישועה, עורכים עבורו תיקון נפש, מברכים ומתפללים לישועתו – והפלא הגדול  רק מתחיל.

לפתע מקבלים נטיפי העופרת חיים משל עצמם, והם יוצרים צורות שונות ומשונות המוכיחות על הסיבות שגרמו לעצירת השפע. ניתן לראות בהם הכול! החל מצורות האיברים הזקוקים לרפואה ועד לפרצופים מוכרים שעיכבו את השפע על ידי הכנסת העין הרעה!

זו אינה המצאה – פשוט לראות ולא להאמין!!!

אלפי אנשים שעבורם ערכו את הסרת העין הרעה מתארים בהתרגשות מופלאה את השפע האדיר שירד עליהם מאותו רגע שבו ערכו עבורם את הסרת העין הרעה, מין הקלה זוהרת, תחושות עמומות ומעיקות שליוו אותם לאורך זמן – פשוט נעלמו! הם חיים – כמו מחדש!

מאות סיפורי מופת מסמרי שיער, על הצלה ברגע האחד שלפני אחרון מתאונות מחרידות, היעלמותן המסתוריות של גידולים ממאירים וחזרתן הביתה של נשמות תועות.

פשוט, בדוק, מנוסה!

וכעת, ההזדמנות הנפלאה מגיעה לפתחינו!

ימי החנוכה המאירים, טומנים באוצרותיהם סגולות נפלאות ומאירות לשינוי קיבוע החיים שהיינו רגילים אליהם עד כה, ליציאה מאפילה לאור גדול, אור שהיה גנוז ועלום – ופתאום מופיע!

הסרת עין הרע בחנוכה – אין זמן מסוגל מזה!

כך גילה לנו המקובל האלוקי הרה"ק רבי שמשון מאוסטרופוליא זיע"א בפירושו על הספר הקדוש 'קרניים' מאחד מגורי האר"י ז"ל, וכך הביא בספרו הרה"ק בעל הדרכי תשובה ממונקאטש זיע"א: חנוכה – הוא הזמן לשנות הכול מהשורש! הסגולה הנדירה הטמונה באור המופלא היורד בעת הדלקת נרות החנוכה – היא ההזדמנות של כל יהודי לפרוץ את כל המחסומים המפריעים לירידת השפע!

דווקא ימי החנוכה, בהם ניצחנו את היוונים שהחשיכו את עיניהם של ישראל, הם זמן מסוגל ביותר להפוך כל חושך לאור גדול, כל עין רעה לעין טובה שרק תוסיף ותשפיע עבורנו שפע אדיר של טוב!

לחץ כאן להרחבה מרתקת בעניין!

את ההזדמנות הזו אסור לנו לפספס!!!

את חלון הזמן הזה אנחנו מוכרחים לנצל!!!

לחץ כאן להעברת שמות לידי הרה"צ ר' אברהם אביש וייס שליט"א, אב"ד 'דעת קדושים' ללימוד תורת הנסתר על פי דרך המקובלים הקדמונים ורבותינו הקדושים מאורי החסידות זיע"א, אשר קיבל את הלחשים הנוראים הנמסרים מדור לדור וידועים ליחידי סגולה בדורנו, ועורך את הסרת העין הרע על פיהם ועל פי הכוונות הוראות המבוארות בכתבי האר"י ז"ל ותלמידיו.

וכבר סמכו ידיהם עליו גדולי דורנו שליט"א, ובראשם המקובל הגה"צ רבי יצחק מאיר מורגנשטרן שליט"א שאף התבטא באופן נדיר: השליח שלנו לכל ענייני הסרת עין-הרע הוא הרה"צ ר' אברהם אביש וייס שליט"א!

המרכז ללימוד תורת הנסתר 'דעת קדושים': 050-4145531